Валюта:
Моя корзина
корзина пуста.

Цена:
0 грн417 грн
Металл:
Вставки:
Тип Изделия:

Чоловіки та ювелірні прикраси: так чи ні?

Чоловычий срібний ланцюг

Тема жінок і прикрас бездонна і невичерпна. Кожна справжня жінка потребує велику кількість різноманітних коштовних дрібничок, які вона постійно змінює залежно від обраного стилю, кольору, настрою та безлічі інших причин. Тому ніяких обмежень тут бути просто не може. Інша справа – чоловіки. Чи потрібно взагалі чоловіку себе прикрашати?

Для тих, хто не прагне виглядати стильно і упевнено в собі, вигідно вирізнятися на тлі сірої маси, відповідь – «ні».

Якщо ж для вас має значення, як виглядати і на діловій зустрічі, і на вечірці з друзями, яке враження справляти на жінок, яким чином виявляти свою індивідуальність і смак, то тоді – однозначно «так».

Проте правильно підібрати прикраси для чоловіка, щоб вони відповідали стилю і статусу, несли влучні месиджі – це ціла наука. Прикраси на чоловікові, якщо ви, звичайно, не шоумен, мають виглядати легко і ненав’язливо. Що зовсім не означає, що вони мають бути маленькі чи простуваті – те, що ви надягаєте на себе, просто має бути зроблене дбайливо і зі смаком!

Папуга чи арабський рисак?

Чоловічі печатки

А хто вам ближче? Не потрібно навішувати на себе забагато прикрас (пам’ятайте, що ви – не жінка), стежте, щоб вони гармоніювали з одягом, а також між собою за матеріалом і стилем. Обережно з кольоровим камінням, особливо у оздобленні перстня, особливо яскравим – воно все ж більше для жінок, тут дуже важливе відчуття міри. Це ж стосується і виробів із золота та інших жовтих металів – використовувати їх звичайно можна, а іноді навіть і потрібно, проте надмірності тут призведуть до того, що ви виглядатимете не солідно. Найбільш безпрограшні варіанти – срібло та матеріали металевого кольору. Ніколи не зневажайте символіку зображень – вони мають бути підібрані індивідуально для вас.

Отже, які прикраси підходять для сильного і стильного?

Срібний 'Перстень Всевладдя'   Обручка 'Спаси и Сохрани'

Срібний "Перстень Всевладдя"

 

Обручка "Спаси и Сохрани"

Срібні печатки

Щоб не виглядати як «хрещений батько» мафії не вдягайте одночасно кілька печаток з срібла (не враховуючи обручку). Можна обрати срібну печатку з невеликим каменем, наприклад, сапфіром чи аметистом, але не занадто яскравим і крикливим.

Якщо ваш вибір – перстень-печатка, то зображення на ньому має нести якийсь важливе для вас інформаційне наповнення (як варіант – фамільний герб чи емблема вузу), також популярні варіанти:

Чоловічі сережки

Сподіваємось, ви не живете стереотипом, що сережка у чоловічому вусі – ознака нетрадиційної орієнтації? Це безумовно не так, і будь-який чоловік може за бажання оживити свій образ цим своєрідним аксесуаром. Проте якщо ви не прихильник певної субкультури, то не варто носити більше однієї сережки, великі сережки чи пірсинг у інших частинах тіла.

Чоловічі срібні цепочки

Срібні цепочки

Якщо ви у сорочці та піджаку – ланцюжок вам не потрібен. Але коли одягнені більш вільно – приміром, у футболку – такий аксесуар саме до речі. Прослідкуйте, щоб ваш ланцюжок не був ні занадто тоненьким і несолідним, ні надмірно масивним. А з видом і матеріалом можете сміливо експериментувати. Спробуйте навіть кілька цепочок – але не переборщіть, якщо ви, звичайно, не репер.

Браслети

Браслет срібний на руці чоловіка може підкреслити його мужність, додати зовнішньому вигляду упевненості і шарму. Якщо ви вдягаєте і браслет, і ланцюжок – потурбуйтесь, щоб вони гармоніювали між собою.

Срібні кулони для чоловіків

Якщо вашому образу не вистачає родзинки, нею цілком може стати повішений на ланцюжок срібний кулон. Оберіть форму і зображення, яке підкреслить вашу індивідуальність. І не забудьте про гармонійність. До речі, тіло чоловіка виділяє більше гормонів, тож срібло швидше «темніє»  це не має вас турбувати.

Амулети та Ладанки

Амулет від «дурного ока» чи просто задля розваги? Чому б і ні? Особливо виставляти на показ таку річ не варто, тим не менше вона цілком може бути частиною вашого образу, додати йому шарму і стилю. До речі, на нашому сайті представлено кілька типових підвісок «амулетів» чоловічих:

Кулон срібний 'Роза Вітрів'   Срібний кулон-амулет 'Зірка Ерцгамми'   Кулон срібний 'Патрон'   Срібний кулон-брелок 'Україна'   Срібний кулон-хрест 'Вічність'

Кулон срібний "Роза Вітрів"

 

Срібний кулон-амулет "Зірка Ерцгамми"

 

Кулон срібний "Патрон"

 

Срібний кулон-брелок "Україна"

 

Срібний кулон-хрест "Вічність"

Срібний хрест – найбільш чоловіча прикраса

Хрестик – річ інтимна, її не виставляють на показ. Тому просто вибирайте той, до якого лежить серце, розміри і матеріал тут особливої ролі не грають. Ланцюжок має гармоніювати з хрестиком і мати достатньо нейтральний і естетичний вигляд.

Якщо вам сподобався наш текст, будемо вдячні за його поширення, оскільки вбачаємо нашою місією створення перш за все культури у самовираженні.

Команда 3 Карата Київ